SohbetSevda.Com | Sohbet Chat Eglence Odaları

sohbetkalite mirc indir

Anneler Günü için en çok bunlar arandı!

Anneler Günü’ne sayılı günler kaldı. Dijital platformlarda vatandaşların adresini aradıkları yerler ise hediye tercihlerine göre değişiklik gösteriyor. Bu yıl 8 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan Anneler Günü öncesinde en çok aranan kategorileri sıralayan Türkiye’nin online firma arama rehberi Yellow Pages’ın verileri oldukça dikkat çekici.

1462201900_yellow-pages-logo.jpg

Kozmetik sektörü revaçta

Kişisel bakımına önem veren anneler için alınabilecek en özel hediyelerin başında gelen kozmetik ürünleri, dijital platformda en çok aranan kategoriler arasında yerini aldı. Anneler Günü yaklaşırken kozmetik sektöründeki arama oranı bir önceki aya göre 2,5 kat artış gösterdi.

Erkeklerin hediye tercihi beyaz eşya

En çok artış yaşanan ikinci kategori ise beyaz eşya oldu. Beyaz eşya aramalarında geçtiğimiz aya göre %34 artış yaşandı. En ilgi çekici veri ise erkeklerin beyaz eşya arama oranının kadınlara göre daha fazla olması.

Cep telefonu ve aksesuar için en çok arama Samsun’dan

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte cep telefonları, cep telefonu hatları ve aksesuarları gibi seçenekler de tüketicilerin hediye tercihleri arasında yerini alıyor. Yellow Pages verilerine göre; cep telefonları, cep telefonu hattı ve aksesuarları aramalarında bir ay öncesine kıyasla %5 artış var. Aramalarda, kadın ve erkek arama oranları eşitken bu sektörde en çok arama artışı bir önceki aya göre 6,6 kat yükselen Samsun’da gerçekleşti.

Otobüs firmaları ve hava yolları aramalarında artış var

Yellow Pages verilerine göre otobüs firmalarındaki arama oranlarında da bir ay öncesine göre %10’luk bir artış var. Otobüs firmalarını %8’lik artışla hava yolları takip ediyor. Annesini bu özel günde farklı bir şehre götürmek ya da annesine ziyarete gitmek isteyenlerin tercihi bu yönde olmuş gibi görünüyor.

Kategori: Haber

Benzer Konular

Fişek fabrikasında patlama: 9 yaralı

Fişek fabrikasında patlama: 9 yaralı

Edinilen bilgiye göre; Şabanözü Patlacı Organize Sanayi Bölgesi’nde  (OSB) yaklaşık 7 bin metrekaresi kapalı, 440...

Taksi kalpazanları

Taksi kalpazanları

ANKARA’da bindikleri taksilerde kendilerine sahte para verilerek dolandırılan 64 vatandaş, farklı tarihlerde polise şikâyette bulundu....

100’den fazla göçmeni taşıyan tekne alabora oldu

100’den fazla göçmeni taşıyan tekne alabora oldu

Akdeniz’in Libya açıklarında sığınmacıları taşıyan bir teknenin alabora olduğu bildirildi. İtalyan haber ajansı ANSA’nın haberine...

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

sevda sohbet sohbet odalarına giriş artık cok kolay tabletinizLe telefonunuzla sohbet odasına giriş yaparak kızlarla...

Bylock kullanan 25 öğretmen gözaltında

Bylock kullanan 25 öğretmen gözaltında

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bu sabah, ‘Bylock’ operasyonu...

Sohbet | Sohpet | Bayan Sohbet | Rize Sohbet | ankara escort | Hollanda Sohbet | Sevda sohbet